hawranek

Domácí práce

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tím, kde sehnat REÁLNOU domácí práci? Nejsem v současné době schopna chodit do práce, jsem po těžké nemoci, ale ráda bych donesla domu nějakou tu korunku navíc…

Nejlepší odpověď
Drap

Osobní zkušenost nemám. Od lidí z okolí vím, že se dá občas sehnat něco v okolí bydliště, ale spíše nárazově a neni to většinou žádná sláva.Takových firem co by něco tímto způsobem zajišťovaly je velice málo. Podle informací vše z internetu nestojí za nic, většinou se jedná o podvod.

Další odpovědi
pusinka50

Nenajdeš domácí práci, co není podfuk, nikde. Jedině přes známé, ale spíš, když už, je to pro invalidní důchodce, na které bere firma slevy na dani a ve výplatě invalidům jde pouze třetina toho, co mají na výplatní pásce

jmhad

Běžné inzeráty,v novinách i na internetu,jsou podvody typu letadlo-sežeň někoho dalšího,který naletí,ten dá vstupní poplatek,za návod či zaslání seznamu firem a pod., a ty z toho poplatku budeš něco málo mít.Jsou pak další,zejména tzv. „telefonista, pracovník do ústředny“ a pod., kdy na své náklady obvoláváš firmy i soukromníky a něco nabízíš-výrobek či služby.Třeba mobilního operátora,pojištění a pod.Když uspěješ,zase máš nějakou provizi,která možná uhradí náklady na telefon.Ale je pravda,že některé firmy už zavádějí práci z domu,kdy pracovník nesedí v jeho kanceláři,ale ve svém obýváku a vyřizuje agendu.Ale to už chce určité vzdělání,praxi a vybavení.Jsou to třeba pracovníci operátora,ban­ky,pojišťovny,kte­ří vyřizují běžné dotazy od lidí.Tazatel si myslí,že kontaktoval centrum v Praze a on hovoří s někým v Horní-Dolní.