Avatar uživatele
jancek

Poradíte, která „zařízení“ na cvičení zajistit do domácího fitness?

lidičky chci se zeptat jaké stroje na cvičení, posilování… máte doma. snažím se udělat si takové menší domácí fitness a rád bych věděl co se tak nejčastěji používá a tak.

domácí fitness- vybavení

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1541 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Doma nic nemám, chodím do posilovny. Doporučil bych ale na 100% jednoručky, velkou osu s koutouči, lavici na bench press a stojan na dřepování. Samozřejmě záleží jaký máš rozpočet na vybavení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JančaKucera4

Dobrý den, mám několik tipů na vybavení domácího fitness. Já jsem si pořídila multifunkční posilovací věž s kladkou, bradly a velkou sadu činek s nastavitelnou zátěží. Pokud to myslíte vážně s cvičením, tak si určitě pořiďte posilovací lavici. Cvičím každý den a na regeneraci svalů jsem si koupila tady dřevěný trenažér. S ním se cítím uvolněná a plná energie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Stroje ve smyslu takových, které mají třeba ve fitku jsou podle mě na domácí cvičení zcela zbytečné. Na doma bohatě stačí nějaká sada činek a ideálně ještě třeba posilovací lavice. Pokud chcete cvičit s vlastní vahou, tak bych možná přidal i hrazdu. Všechno se dneska dá víceméně za pár korun sehnat třeba přes https://www.fu­bo.cz/fitness-vybaveni-2/

Avatar uživatele
hanak884

přesně, chce to vědět na co se chceš zaměřit, ono cvičebních strojů a pomůcek je tolik, že musíš dát víc indícií a taky na rozpočtu jak už tady padlo.

před 1517 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

na penězích nezáleží ;) ideálně prostě nějaký stroj který je vhodný na posilování celého těla..

před 1516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

víš co? Nejlepší bude když se koukneš na nějaký web se sportovní výbavou a tam to omrkneš a když pak řekneš co a jak tak rád pomůžu. Mrkni např.na www.fitham.cz a tam je to pěkně popsané a uvidíš no…

před 1513 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek