jancek

Poradíte, která „zařízení“ na cvičení zajistit do domácího fitness?

lidičky chci se zeptat jaké stroje na cvičení, posilování… máte doma. snažím se udělat si takové menší domácí fitness a rád bych věděl co se tak nejčastěji používá a tak.

domácí fitness- vybavení

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Tw!st

Doma nic nemám, chodím do posilovny. Doporučil bych ale na 100% jednoručky, velkou osu s koutouči, lavici na bench press a stojan na dřepování. Samozřejmě záleží jaký máš rozpočet na vybavení.

JančaKucera4

Dobrý den, mám několik tipů na vybavení domácího fitness. Já jsem si pořídila multifunkční posilovací věž s kladkou, bradly a velkou sadu činek s nastavitelnou zátěží. Pokud to myslíte vážně s cvičením, tak si určitě pořiďte posilovací lavici. Cvičím každý den a na regeneraci svalů jsem si koupila tady dřevěný trenažér. S ním se cítím uvolněná a plná energie.

malinak812

Stroje ve smyslu takových, které mají třeba ve fitku jsou podle mě na domácí cvičení zcela zbytečné. Na doma bohatě stačí nějaká sada činek a ideálně ještě třeba posilovací lavice. Pokud chcete cvičit s vlastní vahou, tak bych možná přidal i hrazdu. Všechno se dneska dá víceméně za pár korun sehnat třeba přes https://www.fu­bo.cz/fitness-vybaveni-2/

hanak884

přesně, chce to vědět na co se chceš zaměřit, ono cvičebních strojů a pomůcek je tolik, že musíš dát víc indícií a taky na rozpočtu jak už tady padlo.

jancek

na penězích nezáleží ;) ideálně prostě nějaký stroj který je vhodný na posilování celého těla..

hanak884

víš co? Nejlepší bude když se koukneš na nějaký web se sportovní výbavou a tam to omrkneš a když pak řekneš co a jak tak rád pomůžu. Mrkni např.na www.fitham.cz a tam je to pěkně popsané a uvidíš no…