Avatar uživatele
Klaproth

Jak přicházejí na svět děti v královských rodinách?

Ptám se v souvislosti se včerejší předvádečkou nového britského prince. Svou ženu jsem viděl až druhý den po porodu, vypadala velmi strhaně a rozhodně neměla náladu na běhání po schodech.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, marci1 před 2192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Děti přicházejí na svět asi tak jako děti nekrálovské. Také mě zaráží to, jak vévodkyně Kate pár hodin po porodu vypadá. Beru, že je nalíčená, účes od kadeřníka, usmívá se na všechny strany, jako by vůbec nerodila. Zřejmě se o ni všichni dobře starají. 🙂

Jednou jí někdo říkal, že je krásná a ona odpověděla s úsměvem: To je jen nalíčení. 🙂

Teď jsem se dočetla, že všechny tři porody rodila tzv. hypnoporodem. Proto tak dobře vypadala. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-kralovske-rodiny/538437/jak-to-ze-kate-7-hodin-po-porodu-vypada-odpocate-byl-to-hypnoporod.html
https://jemnez­rozeni.cz/hyp­noporod/

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že jako každé jiné dítě, hlavně hlavičkou napřed. Rozdíl je možná v tom, že rodí v domácím prostředí, obklopena konziliem předních lékařských odborníků, nebo snad na nějaké prestižní soukromé klinice. Pokud byl taťka dost otrlý. mohl být přítomen i při porodu, to se dřív nepraktikovalo. Jinak o první návštěvě matky rozhodoval lékař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Čáp nebo vrána ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ušel ventil

Normálně
v porodnici St. Mary v Londýně

  • soukromém křídle Lindo Wing nemocnice St. Mary’s Hospital v západolondýnském Paddingtonu

Vybavení pokojů je nadstandardní. V každém z nich najdete telefon, wi-fi připojení i kabelovou televizi. K dispozici je denní tisk a výběr magazínů a pro pacientky i hosty je připraven vinný lístek a šampaňského na pořádnou oslavu nového života.

Pohodlí vévodkyně, jejího manžela a jejich nejmladšího uzlíčku štěstí zajišťovala policejní hlídka před vchodem, kde je navíc omezeno parkování až do konce dubna. I tak se zde ale srocovaly davy, které už byly na miminko zvědavé.

Upravil/a: Ušel ventil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek