Avatar uživatele
led

Dokedy? Varovanie! Otázka by mala končiť otáznikom, ale ten bude až na konci príspevku:

Poslednú dobu sa tu objavilo niekoľko nespratných užívateľov, svojim pomenovaním vynechanie/pridanie znaku v nicku a privlastnením avataru iného užívateľa,
ku dnešku som videla, možno ich je viac (píšem v tvare originál/plagiát)
quentos/qentos
zjentek/zentek
led/leed

Otázka – vlastne niekoľko otázok, :
1 – necháme ich tu pôsobiť naďalej? ano-nie-nikdy-mne neprekážajú
2 – nahlásiť ich ako nežiadúcich? ano-nie-nikdy-mne neprekážajú
3 – bodovať ich príspevky? ano-nie-nikdy-mne neprekážajú
4 – podporovať ich, konečne to tu ožilo? ano-nie-nikdy-mne neprekážajú

dodatočná otázka na administrátora
5 – Dokedy tu máme strpieť, alebo chcete, aby sme „zbalili kufre“ a odišli na inú stránku?
6 – Kedy spravíte naozaj poriadok so závadnými užívateľmi a kedy začnete nie automaticky likvidovať nahlásené príspevky, ale naozaj vyhodnocovať ich skutočnú závadnosť a tie nezávadné vrátite naspäť?
7 – neuvažujete pridať do kodexu a pravidiel tejto stránky pravidlo:
zámerné zneužívanie podobnosti nicku (vynechaním/pri­daním/zmenením jedného znaku) a zneužitie avatara iného užívateľa (pokiaľ nejde o avatary z oficiálnej galérie avatarov tejto stránky) je znevažovanie takto postihnutého užívateľa a následne je dôvodom na BAN pre vinníka.
Ouo vadis, odpovědi.cz?

Upravil/a: annas

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, iceT, ivzez, Drap, Mc Merkurion, jirka F, aliendrone, Malvína, Edison, zentek, JájsemRaibak před 2068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pak že nejde vstoupit do téže řeky. Jde, ale v jinou dobu. Nebo opakované se líbí?

Snad toto není jen začátek?

Vadí mně zneužití, protože informace u těchto profilů jsou převztaté z původních.

Chce to větší pozornost, protože někteří uživatelé je bodují, třeba za vulgární dotaz na mazání příspěvků.

Pokud chtějí získávat „falešníci“ body, ať si otevřou svůj profil a nezneužívají původní.

Nekritičnost k podvodu znamená, že podvod podporuji. Tudíž by se s nimi měl admin hned rozloučit a doplnit v tomto směru kodex.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Souhlasím s návrhem 7. Takové zneužívaní avataru i nicku považuju za podlé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Myslím, že adminovi to je vcelku jedno.
A na kterou jinou stránku myslíš???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… abych se držel svý zásady, kdy obhajuju nelegální stahování, tak odpovím takto: kopii od plagiátu rozeznám snadno …
… je tu ale jedna věc: admin má plnou hubu keců o používání obrázků z jiných než zdarmawebů, maže kvůli tomu otázky, odpovědi kopírované bez uvedení zdroje, odkazy na stahování … A PAK ?!? … dovolí registraci těchto klonů (byl-li by jeden, řekl bych, že se přehlídl), takže je to takto: ryba smrdí vždycky prej od hlavy …
… nejsem nějak zdatnej v programování (teda vůbec), ale natolik jsem pochopil, že dát důplicitní, či velmi podobný nick se stejným avatarem lze odhalit již při registraci snadno …
… takže můj závěr zní: … že se nějakej blb takto baví, ještě pochopim, ale co nechápu, je jednání admina !!!
… (jsem zvědavej, jak rychle smaže moji odpověď pro urážku) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To máš asi tak. >

  1. admin je DEBIL, který neví co se děje, popřípadě mu to přijde v pořádku, proto to nezasahováním PODPORUJE!

NEBO

  1. admin je DEBIL, který to dělá sám – např. kvůli „rozčeření hladiny“ zkomírajícího webu či podobně pofiderních důvodů.

Existuje snad nějaké JINÉ vysvětlení?

McMerkurion se nemýlí – ryba smrdí od hlavy a tím se to celé vysvětluje! Venkoncem – já jsem se už o nápravu snažil a jak to dopadlo si snad ještě někteří pamatují. Ukázalo se, že tento „systém“ některým uživatelům dokonce VYHOVUJE! :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

No zatiaľ odpovedali len šmejdi:
JájsemRaibak, zentek

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Narazila jsem na marsi1.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prepáčte má byť „šmejdi“ v úvodzovkách. Za tým výrazom si stojím, pokiaľ budú zavádzať iných užívateľov svojimi nickami a avatarmi.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

A to já bych za tím výrazem stál i BEZ uvozovek! ;) :D :D

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone, uvodzovky sú len pre zvýraznenie, keďže tu to nie je možné zarámovať. ako to robíte na vašej planéte?

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

My droni jakožto vývojově pokročilejší druh než ubozí lidé pochopitelně používáme sofistikovanější metody zvýraznění – např. VELKÉ PÍSMO. ;) :D :D

Ale co už, je to v zásadě věc názoru, vkusu a úhlu pohledu, že? ;) :D :D

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Veľké písmo… nechcem kričať, mnohí užívatelia majú citlivé uši.

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… led, na druhou stranu, je nás dost hluchejch …

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Mc Merkurion, nemôžte hlasnejšie? akosi nepočujem dobre… 🙂

před 2066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No dobře, ale to stejně nemění nic na tom, že aliendrone je NEJKRÁSNĚJŠÍ! ;) :D :D

před 2067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Objevil se další Kepller.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepller

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler vyzerá inak.
vás podvodníkov je hneď poznať.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek