dust8

Dokáží vás někdy odpovědi rozesmát?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože...

Jistí přispěvatelé prostě nezklamou. Také v diskuzich jsou dobří.:-)))

Další odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

Já třeba nevím, proč máš tak složitý ankety. Proč nad těmi anketními otázkami TAK DUMÁŠ!

Přitom někdy by stačilo prosté:
Ano, bo…
Ne, bo…

Justin1

Ano, protože...

Nedávno mě rozesmál ten název „Víla Análka a motýl Onanuel“, který tu někdo napsal k otázce na oblíbené seriálové dvojice.

Lgee

Ano, protože...

paul1

Jiná odpověď

Občas se najdou vtipné odpovědi, ale našel jsem i odpovědi mírně žlučovité.

Jiří Bohumil

Jiná odpověď

Občas ano, ale občas i ty otázky. Viz třeba „Za jakých okolností jste si naposledy namastili kapsy?“. 🙂

Mr. Marek

Ano, protože...

lidé naštěstí ještě mají smysl pro humor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.