Complex

Dokáží vám někdy zdejší otázky upravovat náladu?

Např. teď tu vidím: V kolika létech si budete přát umřít?
A hlo mi to žlučí a nálada šla do kopru.

Nejlepší odpověď
hapiky

Jsou mnohem horší situace na „úpravu nálady“. Silně prožívat znamená trápit se, a za to mě tento web ani jiný nestojí, i když by si to možná někteří uživatelé přáli(upravovat náladu, nebo mínění).

Další odpovědi
dudu

Pokud by sis zmíněnou otázku přečetl pozorně a až do konce /lépe i celý zdroj/ pak zjistíš, že je o voze a ty mluvíš o koze. Je to škoda a nejsi sám.

autacek

Jistě, ovšem mnohem častěji k horšímu, hlavně ty hloupé. A to jsou některé dokonce dotaz+.

Kepler

Já už na to nejsem tak citlivý, už jsem si tu přečetl leccos. Někdy se zasměju, jindy kroutím hlavou, ale abych si nechal zkazit náladu? To ne.

Kelt

Náladu by měl člověk ovládat a nějaké vnější podněty by ho neměly rozhodit. Nicméně na každý podnět člověk reaguje. A jak, to je různé. Ten, kdo nevidí, neumí číst, nebo nerozumí textu, ten nechápe nic a nebude nijak reagovat. A další, kteří číst umí, si to nějak vyhodnotí. Ale říká se , že je lepší položit hloupou otázku, než se nezeptat vůbec. Prostě tazatel nemá dané zkušenosti a proto potřebuje příslušné informace. My do tazatele nevidíme.
Jistě otázka , kdy se ptá malé dítě předškolního věku : Proč je tráva zelená ? Dítě potřebuje informace.
Manželka se ptá manžela: Včera jsi neměl noční směnu, ale byl jsi u sousedky. Je to pravda?