Avatar uživatele
Complex

Dokáží vám někdy zdejší otázky upravovat náladu?

Např. teď tu vidím: V kolika létech si budete přát umřít?
A hlo mi to žlučí a nálada šla do kopru.

Zajímavá 0 před 1861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Jsou mnohem horší situace na „úpravu nálady“. Silně prožívat znamená trápit se, a za to mě tento web ani jiný nestojí, i když by si to možná někteří uživatelé přáli(upravovat náladu, nebo mínění).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pokud by sis zmíněnou otázku přečetl pozorně a až do konce /lépe i celý zdroj/ pak zjistíš, že je o voze a ty mluvíš o koze. Je to škoda a nejsi sám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Jistě, ovšem mnohem častěji k horšímu, hlavně ty hloupé. A to jsou některé dokonce dotaz+.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já už na to nejsem tak citlivý, už jsem si tu přečetl leccos. Někdy se zasměju, jindy kroutím hlavou, ale abych si nechal zkazit náladu? To ne.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Náladu by měl člověk ovládat a nějaké vnější podněty by ho neměly rozhodit. Nicméně na každý podnět člověk reaguje. A jak, to je různé. Ten, kdo nevidí, neumí číst, nebo nerozumí textu, ten nechápe nic a nebude nijak reagovat. A další, kteří číst umí, si to nějak vyhodnotí. Ale říká se , že je lepší položit hloupou otázku, než se nezeptat vůbec. Prostě tazatel nemá dané zkušenosti a proto potřebuje příslušné informace. My do tazatele nevidíme.
Jistě otázka , kdy se ptá malé dítě předškolního věku : Proč je tráva zelená ? Dítě potřebuje informace.
Manželka se ptá manžela: Včera jsi neměl noční směnu, ale byl jsi u sousedky. Je to pravda?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek