autacek

Dokážete správně pojmenovat všechny druhy tučňáků na obrázku?

Nejlepší odpověď
Kajoch

Chlape,ty se musíš neskutečně nudit......

Další odpovědi
Edison

Tonda, Franta, Pepa, Marie, Iveta, Roman, Petra, Karel, Martina… Sice to není o druzích, ale pojmenoval jsem tučňáky a tučňačky… 😁

Kepler

Já jsem tam rozeznal pět tučňáků císařských, ti vzadu jsou asi patagonští.

aliendrone

Ten ležící mi někoho nápadně připomíná, nebude to Kepler? Zatímco všichni mají plno práce, tak on se válí a čeká, až ho někdo obslouží. Obvykle samička, protože poskytne větší rozsah „služeb“. ;) :D :D

Edison

… Jo, a nevim, jestli je to pojmenování správné. Jinak by to měli být tučňáci královští.