Avatar uživatele
jirka F

Dokážete (když je třeba) sami sebe obhájit (v práci, ve škole, mezi lidmi…), či raději zalezete tzv. do kouta?

Já raději do toho kouta téměř vždy zalezu. Ale když je třeba, dokážu se obhájit, hlavně když mě někdo lživě pomlouvá.

zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/photos/flash-thunderstorm-super-cell-2568381/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, ivzez před 1705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podle mne je lepší tomu předcházet.
Člověk by se pokud možno neměl dostat
do situace, kdy by se musel obhajovat.

Např. obhájit se proti pomluvě je (téměř) nemožné, protože vždycky zůstanou lidi, kteří té pomluvě budou věřit a hlavně ji budou šířit dál.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Obhájit? Nemáš spíš na mysli PROSADIT? Pokud jsi zatlačen do defenzívy a donucen obhajovat svoji činnost, tak je to DOST mizerné. :(

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

To mi nikdy moc nešlo. Nejlepší argumenty mě totiž napadají až později. Když mám čas se připravit, je to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Vyrábím zařízení podle návrhu mého kolegy. Od začátku tvrdím, že nebude fungovat. První test prošel, ale stále si trvám na svém. V provozu nebude použitelný. Mám vlastní řešení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zaleze jen posera. Pokud jsem přesvědčen o správnosti mého konání, je potřeba umět si dupnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek