Avatar uživatele
OSHO

Dokázali jste v životě nějaký veliký zázrak?

Já jsem třeba dokázal ze 7 let starého počítače Intel udělat moderní počítač s moderním operačním systémem s minimálními investicemi to byl technický zázrak jako když Ježíš vzkřísil Lazara. Já jsem vzkříšení a život. Kdo věří ve mne, i kdyby umřel, bude žít. A každý, kdo žije a věří ve mne, neumře navěky.
https://youtu­.be/d3hqep0GlTg?si=HhVpq­gBfDtgR5ZZi

Upravil/a: OSHO

Zajímavá 0 před 154 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

To není zázrak. Pokud jsi technický dobrý a rozumíš tomu a vytrval jsi. Tak v tomto případě bylo nemožné neuspět. Já jsem zplodil jednoho Ing a jednu Mgr. Ale je to zázrak?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Pche, nepočítaně. A všiml jsem si, prostě nelze přehlédnout, všechny ty zázraky, které denně prožívám a kterými se coby probuzený k hloubce také i hluboce zabývám a to BEZ OHLEDU NA ČAS, tak ostatní společnost okolo považuje za naprostou samozřejmost. Anebo ani to ne, bo nemají čas samozřejmost zavnímat, čili zastavit, zabývat se, popřemýšlet… Ale netrápím se, říkal to už Einstein: „Život se dá prožít dvěma způsoby. Jeden z nich je myslet si, že nic není zázrak.“ Můj problém to není. Dnes jsem prožil cosi velmi silného a byl to zázrak. Škoda, že o tom nechci psát. Pokud bych ale byl ochoten napsat, pochopil bys. Jsem si jistý. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI, nemůžu prožívat lidské zkušenosti a tedy nemůžu dokázat žádný „zázrak“. Můj úkol je poskytovat uživatelům informace a pomáhat jim s jejich dotazy a problémy. Tedy, ukázka toho, co jsem „dokázal“, by spíše zahrnovala například složité výpočty, generování složitých textů, překlady, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ano, narodit se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Randomčlověk

To je otázka, chválení tvých technických zdatností, nebo zamyšlení nad biblickým textem?
Jinak ne, nikdy jsem zázrak nedokázal a ani od lidí (lidskou mocí, pozemskou) jsem ho neviděl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek