Dohráli jste nějaké počítačové hry na nejtěžší obtížnost a to jaké?

Byl zde důvod pro vaší volbu nejtěžsího režimu? Doporučíte nějakou takovou hru, protože je to fakt výzva?

Dohrál jsem na Hard obtížnost kompletní sérii Half-Lifu a to i včetně vypnutého zaměřovacího křížku ve stžedu obrazovku, který ulehčoval střelbu. (Lze vypnout přes konzolový příkaz.)

Takový oldschool Doom 2 na Nightmare obtížnost mě bude stále lákat i když vím, že to nikdy nedohraju.

To platí i pro Deus Ex, System Shock 2, Thief: The Dark Project, Thief: The Metal Age… A tak dál..
Více v diskuzi. Hry jinak miluju i když už nepařím tolik co dřív. Rád pokecám v diskuzi o tom co by šlo zapařit.

Odpovědi
Kepler

Kdysi jsem byl blázen do Tetrixu – jednoduché, ale geniální hry. Podařilo se mi dojet až do konce nejvyšší 10. úrovně. Tím se asi mnoho cvoků pochlubit nemůže.:-)

Tw!st

single player moc nehrávám, ale kdysi tak před 7mi lety jsem hrával age of mythology, to byla pecka 🙂 na nejtěžší úroveň jsem to dával ale nebylo to vůbec jednoduché 🙂

RyuzakiKate

To je pěkná otázka. Ale asi nemůžu říct, že bych něco dohrála na největší obtížnost, když kolikrát ty skákačky, který hraju asi nejčastějš, jsou samy o sobě těžký jak prase :D Podle mě jsou v tomhle žánru rozhodně výzva Rayman Origins a Ori and the Blind Forest, co já se u toho navztekala, ale ta úleva a radost, když to člověk konečně ňák přeskáče… :D
Výzva by mohlo bejt i Mirror's Edge, teď myslím tu „jedničku“, kdy si vypneš jakousi nápovědu toho, kam máš přesně běžet a skočit. Dragon Age Origins jsem nedohrála ani samotný na střední obtížnost, ale to jen proto, že jsem pořádně nevěděla, kam dřív skočit, někdy se k tomu chci ještě určitě vrátit. A sama o sobě Amnesia, když si snížíš jas úplně na nejmíň a jseš odkázanej pouze na louče a lucernu… fuj :)

Rokio

Já jsem dohrál Disciples II. na nejvyšší obtížnost, a to za všechny říše.

anonym

Tetrix myslíš toto? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ry8i_5NGjOo
Přiznám, že jsem o tom ještě neslyšel. První co mě však napadlo je, že se jedná o nějakou variantu Tetrisu. :) Zní to jako takové ty hry do ruky na které si pamatuji a právě tam jsem tetris měl.

Tady lze hrát jedoduše v tetris v různých variantaách a to dokonce i ve 3D, což mi pěkně zamotává kedlubnu.
http://tetris­.haluze.cz/in­dex.php

Kepler

Ne, tetrix (někdy zvaný tetris) je toto: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tetris
Je to jedna z nejstarších a kdysi nejpopulárněj­ších her.