MacChill

Dodržujete stravování podle krevní skupiny?

Nejlepší odpověď
Terryle

Ani omylem! Přijde mi blbost to takhle paušalizovat, každý tělo je jiný, bez ohledu na krevní skupiny. Podle charakteristik bych jako skupina A měla mít citlivé trávení, dobrou imunitu atd. Jsem pravý opak – trávení perfektní, imunita horší. Ideální pro mě prý je vegetariánská strava. Naprostej blábol – po větším množství zeleniny jsem v lepším případě nenajedená a protivná, v horším mi je zle ještě několik dní potom. Jsem jasnej masožrout, masa se najím nejvíc a cítím se po něm nejlíp.

Další odpovědi
tom004

To by mne zajímalo,podle čeho se dá ještě stravovat.Já se řídím hladem a žízní.:))

arygnoc

tak to slyším poprvé.

jím vše. bez ohledu na krevní skupinu bývalého tvora, kterého maso jím.

HANKAso

Ne.

lexx

Ne. Podle stavu peněženky a obsahu ledničky.

anonym

Ano,dodržuji.Mám skupinu B = bůček!