Moniččkaruz

Dodržujete nějaké zvyky na Vánoce ?

Nejlepší odpověď
beer

jiná odpověď .

Dáme si s kocourem kapra, já ještě salát navrch )) Takto nám to úplně postačí.

Další odpovědi
brillant

Ano pár zvyků máme !

anonym

jiná odpověď .

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%A1no%C4%8Dn%C3­%AD%20zvyky

Po deváté opakované téma – věčný nešvar nováčků (i jindy pozorný brillant se přehlédl).

luci5

Ano pár zvyků máme !

Doplňuji:
Ale opravdu jen pár. Tak třeba Jíme kapra a bramborový salát, máme samozřejmě stromeček, dáváme si dárečky a u toho koukáme na pohádky, cpeme se cukrovím a to je asi tak všechno. Na výzdobu domu zvenku si moc nepotrpíme.

arygnoc

Ano velmi si na tom potrpím !

odkedy deti odrástli a majú vlastné rodiny, sú to konečne sviatky pokoja.

takže ich využívam na dovolenku.

tú klasiku (stromček, prskavky, atď) už nepestujem, kapra, šalát a darčeky áno.
a na štefana pozriem/pozdravím ratolesti, podľa toho, kde som.

Džanička

Ano pár zvyků máme !

Poklička

Ano pár zvyků máme !

NellyP

Ne moc ne ale chtěl ( a ) bych nějaký zkusit !

Krepy

Ano pár zvyků máme !

rorajs

Ano pár zvyků máme !

Lordcruss

Ne moc ne ale chtěl ( a ) bych nějaký zkusit !

Andre5000

Ano velmi si na tom potrpím !