Zd.V

Co uvést do žádosti o převod nájmu obecního bytu z matky na mě? Žil jsem v něm s matkou a staral jsem se o ni.

Převod nájmu obecního bytu na mě.O maminku jsem se staral a sdílel jsem s ní společnou domácnost

Dobrýden, jak má znít formulář pro sousedy o prokázání zdílení bytu a že jsem se o matku staral? Poraďte? Díky

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Jak má být sepsán formulář?

Odpovědi
Kepler

Obávám se, že pokud jsi tam neměl trvalý pobyt, tak takový převod není možný. Nicméně můžeš podat žádost o byt, jako každý jiný občan města.