Anonym*****

Neznáte nějakého dobrého herce (NE českého, slovenského) o kterém by se mi dobře mluvilo??

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Kepler

Boleslav Polívka. To je Moravák, jak Brno!

Palpatine

Žádného takového herce osobně neznám.

Ale pokud hledáš nějakého cizího herce, tak si vezmi třeba Jonnyho Deppa nebo Morgana Freemana. O nich by se podle mě mělo dobře mluvit a zjistit hodně informací. Ale je spousty slavných herců. Určitě si na nějakého vzpomeneš a ono se pak dobře mluví o každém z nich.

klumprt

Mně by se dobře mluvilo o Belmondovi. Ale neznám tebe, tak nevím o kom by se mluvilo dobře tobě.

Edison

Promiň… jsou jich mraky… Luis de Funes, Gerard Depardieu, Jean Gabin, Jean Marais, Jean Reno, Pierre Richard a mnoho a mnoho dalších.

ivzez

Ano, znám hodně dobrých herců.
Ovšem nevím, o kterém by se ti mohlo dobře mluvit.

Kajoch

Co třeba Charlie Sheen?

led

Poznám, ale väčšinou si súkromie chránia. Takže sa musíte spoľahnúť na verejné mediálne známe informácie.

Klaproth

Hodně hloupý dotaz. Znám dost herců, ale nemůžu vědět, o kterém z nich by se ti dobře mluvilo.