Natee

Britský seriál v originálním znění s českými titulky

Neznáte nějaký takový?
Na naposlouchávání angličtiny.. =)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Prima Cool – každý den od pondělí do čtvrtka – Jak jsem poznal vaši matku.

Americký seriál, který je na Prima Cool k vidění od pondělí do čtvrtka ve 21:35, je od července vysílán ve dvou verzích. Příběhy architekta Teda a jeho přátel je uveden v klasickém čase v českém znění, zatímco anglická verze běží ve stejné dny, ale v odpoledních hodinách a jde o epizody odvysílané předchozí večer.

Další odpovědi
bolak

Nejlíp se to naučíš asi ze sitcomů.

Black Books
Halo Halo
Jistě pane ministře
Jistě pane premiére
Father Ted
Ajťáci
Červený trpaslík
Malá Velká Británie
Šest v tom

Filmy najdeš na netu (uloz.to), titulky stáhneš na Titulky.com.

Elile

Glee, Gossip Girl, Misfits :)

pokazdejinak

jen trochu doplním :)
na Coolu chodí ještě Teorie velkého třesku (před Jak jsem potkal vaši matku) – ale obojí je to americká angličtina… fakt je, že mluví docela slušně
opravdu britské seriály ti doporučil bolak – já bych na seznam přidala ještě seriály Černá zmije, Doctor Who a Misfits (od Elile) – a pokud chceš s angličtinou opravdu pohnout, stáhni si i anglické titulky – když to vidíš i slyšíš, tak to opravdu pochytíš hodně rychle :)

Rufus

StrikeBack, dobrý seriál s hezounem Richardem Armitage, asi šest dílů, pokud si vzpomínám…

Sea

Ajťáci neboli IT Crowd, pěkná ukázka anglického humoru 🙂

frantisek1

Pokud jde přímo o britský přízvuk, tak určitě IT CROWD. Pokud pouze o angličtinu, potom můžu doporučit How I met your mother,Two and a half men,The big bang theory.
Nebo možná úplně nejzajímavější,kde se proplétá hodně přízvuků (accents) tak i v češtině známý Dr.House.