Vicki

Máte někdo zkušenost s Expres menu?

Dobrý večer.
Je to Český výrobek který slibuje kvalitní suroviny bez chemie,díky rychle přípravě ideální na cestu.

Nejlepší odpověď
lota

Ne, nemám, ale jsem zvědavá na zkušenosti.

Další odpovědi
gecco

Já se připojím k Lotě – neznám to, ale docela mne zajímá, jak ti to bude chutnat – obecně nemám k takovým výrobkům valnou důvěru, nejraději si vařím sám…
😉

anonym

Zkušenosti nemám a využívat jej nebudu. Koukal jsem na menu a zaujal mne segedínský guláš – značně předražen jako ostatní jídla a to jsou ceny bez příloh!
Moje výroba

1/2 kg bůčku 40 Kč
1 velká sklenice 20 Kč
smetana 33% – 20 Kč

koření+ mouka 5 Kč

celkem 4 porce 85 Kč

1 porce 21,25 Kč
2 porce 42.50 Kč

Expres meny 2 porce 125 Kč

Pepa25

barbakan – k té ceně: obávám se, že si výrobce musí účtovat nejen suroviny, ale i práci a náklady na distribuci + chce dosáhnout zisku …

vendyzer

Jéjky, to jsou zase názory :) To asi zase někdo srovnává se konzervami…Tedy výrobek se rozšmelcuje, dá se instantní omáčka a nadávkuje strojem? Ne! Já ochutnala a nedám na ně dopustit. Je to jídlo připravované klasicky jako v restauraci. Tedy v restauraci dáte za svíčkovou kolik? 100 kč za jednu porci? A to Vám jen dají na talíř – Expres Menu to udělá úplně stejně – dokonce bez dochucovadel, Magi či tak, bez lepku, konzervantů a éček, který bývají i v restauracích (polotovary, instatní omáčky apod.). Pak to zabalí a zasterilují. Za jednu porci pak dáte 70 Kč. Nechápu tedy co je předražené?