Avatar uživatele
Vicki

Máte někdo zkušenost s Expres menu?

Dobrý večer.
Je to Český výrobek který slibuje kvalitní suroviny bez chemie,díky rychle přípravě ideální na cestu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lota

Ne, nemám, ale jsem zvědavá na zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já se připojím k Lotě – neznám to, ale docela mne zajímá, jak ti to bude chutnat – obecně nemám k takovým výrobkům valnou důvěru, nejraději si vařím sám…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkušenosti nemám a využívat jej nebudu. Koukal jsem na menu a zaujal mne segedínský guláš – značně předražen jako ostatní jídla a to jsou ceny bez příloh!
Moje výroba

1/2 kg bůčku 40 Kč
1 velká sklenice 20 Kč
smetana 33% – 20 Kč

koření+ mouka 5 Kč

celkem 4 porce 85 Kč

1 porce 21,25 Kč
2 porce 42.50 Kč

Expres meny 2 porce 125 Kč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

barbakan – k té ceně: obávám se, že si výrobce musí účtovat nejen suroviny, ale i práci a náklady na distribuci + chce dosáhnout zisku …

před 3214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vendyzer

Jéjky, to jsou zase názory :) To asi zase někdo srovnává se konzervami…Tedy výrobek se rozšmelcuje, dá se instantní omáčka a nadávkuje strojem? Ne! Já ochutnala a nedám na ně dopustit. Je to jídlo připravované klasicky jako v restauraci. Tedy v restauraci dáte za svíčkovou kolik? 100 kč za jednu porci? A to Vám jen dají na talíř – Expres Menu to udělá úplně stejně – dokonce bez dochucovadel, Magi či tak, bez lepku, konzervantů a éček, který bývají i v restauracích (polotovary, instatní omáčky apod.). Pak to zabalí a zasterilují. Za jednu porci pak dáte 70 Kč. Nechápu tedy co je předražené?

před 2512 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek