chuanitta197

Známý byl odsouzen podmíněně, ale nemůže dohledat rozhodnutí soudu o délce trvání podmínky. Kam se má obrátit?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, Známý byl odsouzen podmíněně.Nemuze dohledat Rozhodnutí soudu délky trvání podmínky.Kde se má obrátit? děkuji

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Na příslušný soud, který rozsudek vynesl, popř. na místně příslušný soud – tedy soud v místě trvalého bydliště.

Další odpovědi
Herjulfson

Odpověď byla smazána z důvodu – jiné.