syrecek17

Věděl by někdo, jak nebo alespoň kde se dá stáhnout GTA 4 nebo 5 na mobil Android?

Dobrý den
Ale prosím pište jen ty co jsou ověřené
Pokud možno ne zavirované

Odpovědi
Smackdown

Obchod play.

anonym

Jediný zdroj softwaru a her, kterým neohrožujete telefon bezpečnostními hrozbami je oficiální katalog Google PLAY, který najdete přímo v telefonu.

Když to budete stahovat kdekoliv jinde, riskujete. Nemluvě o tom, že je to obvykle nelegální a v rozporu s autorským právem.

Czechball

GTA 4 ani 5 nebyly vydány na platformu Android. Nedají se nikde stáhnout, jedině streamovat z PC.