Selena

Vadí, pokud jsem v maturitním slohu (vypravování) napsal svůj vlastní nadpis?

Dobrý den

Odpovědi
annas

Zeptejte se na stránce " Maturita z češtiny ", kde reaguje někdo z tvůrců zadání Navíc odpovídají si sami studenti podle zklušeností z minulých let. Nebo by to měl vědě vyučující českého jazyka.

Mohu vyslovit jen svůj názor, který není rozhodující. Pokud byl zadaný nadpis a zvolila jste jiný, zřejmě o nějaký bodík přijdete.