Já dávám drobenku na koláče hned. Nedala jste do drobenky moc tuku a tuk
se špatně spojil s moukou a s cukrem a při pečení se rozpustil?
Jinak nevím, mně se to nikdy nestalo.
| 0 Nominace Nahlásit |
Věřte,nevěřte,tenhle problém neznám.Také dávám drobenku
hned.Možná že vážně bylo těsto řídké.
Ale to by muselo být.
Nechávám jak těsto,tak drobenku chvíli „oddechnout“,než je dám
dohromady.
| 0 Nominace Nahlásit |
podle mě máš řídke těsto nebo jsi ji dala moc brzy ja ji davam tak
15 minut před dopečením
Doplňuji:
nemáš zač taky mi to trvalo než sem se to naučila tak jak to ma být
Upravil/a: KOPRETINNKA
| 0 Nominace Nahlásit |
Mám stejný názor jako annas. Také dávám drobenku hned.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? annas, elektrikář
před 5858 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
To se nám doma nikdy nestalo. Dělali jsme
slabou vrstvu těsta. Marmeládu nebo vrstvu ovoce drobenku aby zachytila
šťávu. Vzpomínám na borůvkové koláče o prázdninách.Pekli jsme je ve
starých kachlových kamnech. Muselo do nich být suché chvojí aby mnělo
dlouhý plamen.A trouba se prohřála.
| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |