Dobrý den,potřebovala bych poradit,manžel dostal 125 dní výkonu trestu odn.svobody za neodpracované VPP.

Slyšela jsem něco o tzv.řed.půlce ale prý se moc nevyužívá,chtěla bych to zkusit a dostat ho co nejdřív zase domů,máte s tímto postupem někdo nějaké zkušenosti,nebo jestli můžete poradit jinak,tak moc prosím a předem děkuji. Jarka

Odpovědi
Robert800501

Pokud nebyl schopný ani po předběžných varováních nastoupit na VPP, tak bych ho v tom chládku hezky nechal. Ať si to lajdáctví příště rozmyslí.