Neguš

Dobrý den! Poradil by někdo jakou značku GPS navigace zn MIO v ceně do 4000 kč(náhrada za Mio C520)Nebo je lepší TomTom?

Ten,kdo zná Mio C520,tak podobné funkce nebo další navíc,např.hlášení objížděk,doprav­.nehod ap.,větší množství zájm.bodů,možnost jejich přidávání,dlou­hodobé aktualizace atd.(Mio C520 se nedá aktualizovat)
Děkuji.

Odpovědi
T3NY

Znám jen TomTom a spolehlivě mohu říct, že je to skvělá navigace, určitě doporučuji.