Karenkaren

Jaký další postih po blokové pokutě za krádež čeká zloděje? Hlásí se přestupek zaměstnavateli a na zlodějovo bydliště?

Dobrý den, v obchodě bylo odcizeno zboží v hodnotě 45 Kč. Přivolaná policie zjistila, že je dotyčný doposud s čistým trestním rejstříkem, a pokutovala zloděje na místě blokovou pokutou 500 Kč. Jaký další postih čeká zloděje a hlásí se přestupek zaměstnavateli a na místo,kde dotyčný bydlí? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Bylo to pokutováno, malá výše škody, stalo se po prve, tak tím to končí. Ovšem v evidenci zlodějíček zůstává a příště mu to přičtou.

Další odpovědi
Pepa25

Ne, žádné hlášení dál není, nežijeme za minulého režimu.
Přestupek bude pouze evidován v evidenci přestupků po dobu 5 let.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Informa%C4%8Dn%C3­%AD_syst%C3%A9m_E­vidence_p%C5%99es­tupk%C5%AF