KnihomolkaS.

Nevíte prosím jak zabránit tomu, aby na intru přestalo mizet jídlo uložené ve společné lednici?

Dobrý den, nevíte prosím jak zabránit, aby na intru přestalo mizet jídlo uložené ve společné lednici? Předem děkuji.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

Kdyžtak se omlouvám za špatnou kategorii…nebyla jsem si jistá, kam to umístit

Nejlepší odpověď
iceT

Samo to jídlo nemizí, někdo mu ke zmizení 100 % pomáhá. Takže ho do společné lednice nedávat, ale pořídit si mini chladničku nejlépe s petlicí.

Další odpovědi
Michala11

Rozhlásit, že už je ta situace neúnosná a že jste se rozhodla bojovat projímadlem. A když to nezabere, tak projímadlo a injekční stříkačku, ale opatrně- přečíst návod ať nikomu neublížíte!!! Ale většinou postrašit stačí a tahle informace se nese sama a nebo ji napsat přímo na lednici.

Edison

Tuhle jsem viděl reklamu na obaly na potraviny s „ochranou proti krádeži ve společné ledničce“. Princip jednoduchý: Potisk velmi nechutnými plísněmi a podobně.

Brblal

Kdyby se mi to stalo, dal bych si na to své jídlo papírek s celým svým jménem a pokud by to nepomohlo, koupil bych si vlastní malou a levnou ledničku.
Rozhodně bych kvůli tomu nevyvolával žádné konflikty.

led

Najlepšie je urobiť to, čo som videla v jednom hostele (študentský hotel) v New Yorku:
v určenej časti spoločnej kuchyne sa v rôznych drôtených kontajneroch a prepravkách skladovali potravinové suroviny -
V jednej veľkej prepravke – bolo jedlo, suroviny, ktoré každý z ubytovaných dával „do pľacu“ k dispozícii všetkým
V ostatných, menom označených, prepravkách boli „súkromné“ potraviny. Pritom tie „sukromné“ neboli zamknuté.
Za celý pobyt som nevidela, že by si niekto bral z cudzieho, že by sa niekto hrabal v cudzej prepravke.
Každý, kto prišiel a niečo mu chýbalo, zobral si zo spoločného…
Každý dal do spoločného, čo nespotreboval…
Po skončení varenia, všetko poumývali a uložili na miesto.
Pritom títo vaši rovesníci boli z celého sveta, rôznych spoločenských vrstiev a politických zriadení.
Prečo by to nemohlo fungovať aj u vás?

Dochy

kamera… Ale riskuješ ztrátu kamery…

ivzez

Chcete-li zabránit, aby na intru přestalo mizet jídlo,
chcete, aby začalo mizet.

V tom případě do společné lednice dávejte lákavé
věci → takové, kterým nikdo neodolá.
__

Kdybyste ztrátám chtěla předcházet, zkuste na jídlo
přidat lístečky, že obsahuje nějaké léčivo, projímadlo apod.
(Do jídla samozřejmě nic nedávat!!!)

Mc Merkurion

… nijak, vždy se to bude nějakým způsobem dít …
… při dnešních cenách bych koupil nějakou menší a lacinou (funglovka se dá pořídit již za tři tácy) a dal si ji na pokoj …

miroslav.bk

Pomerne jednoduse: Nachystat neco, co je oblibene a urcite nekdo ukradne (idealne ae domluvit jeste s dalsimi lidmi, co se jim take ztraci a takovych porci pripravit vic) , dat do toho dost silneho projimadla a sledovat komu se „udela nevolno“.

Dale podle uvazeni – bud mu dat pres drzku nebo ho prede vsema „nemoznit“ tim, ze o nem rozhlasis ze krade jidlo z lednice. Urcite nejsi jedina, komu uz neco ukradl (ten clovek – pohlavi neresim), takze jeho odhaleni jiste bude zajimat vice lidi.

PS:
Pouziti projimadla bych se nebal, protoze kdo nekrade, tomu se nema co stat

led

ivzez, prosím, vysvetlite mi vašu formuláciu:
„Chcete-li zabránit, aby na intru přestalo mizet jídlo,
chcete, aby začalo mizet.
V tom případě do společné lednice dávejte lákavé
věci → takové, kterým nikdo neodolá.“
mám to chápať, že ak chcem zabrániť miznutiu jedla, musím najprv chcieť, aby začalo miznúť? Ale v otázke nie je nikde uvedené, že „KnihomolkaS.“ chce, aby začalo miznúť jedlo. Z otázky vychádza, že jedlo už mizne. Skutok krádeže sa stal.

ivzez

Led,
prosila jsem Vás (opakovaně!!), abyste mne ignorovala.

Přečtěte si prosím znovu otázku:
Tazatelka nechce zabránit mizení jídla, chce
„zabránit, aby PŘESTALO mizet jídlo“.

Už?

led

Ďakujem za odborné vysvetlenie
nezaujíma ma pisateľ. ale samotný text. Vás osobne ignorujem, podľa vášho želania na rozdiel od vás

ivzez

Reagovala jste na mou odpověď, nikoliv na text a obsah otázky.

Navíc jste mne oslovila. )–:

led

miroslav.bk nikdy neviete:
1 – či z toho „nakazeného“ jedla neponúknu aj vás
2 – či z toho „dost silneho projimadla“ nespôsobíte „zdravotne slabšiemu jedincovi“ vážne zdravotné problémy. Zámerné (vedomé) ublíženie na zdraví je trestné!