Plzenak1985

Když mi nedala pí doktorka listek na penize, co mám dělat? Dostanu peníze ještě tento měsíc?

Dobry den nedalamy pani doktorka listek na penize co mam delat prijde my penize z prace jeste tuten mesic

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
hapiky

Tuten měsíc, krásný výraz, nejspíše ze s Plzně!
Nevím jak je to dnes, já jsem už pětadvacet let nemarodil, ale dříve platilo: Neodevzdaný lístek na peníze = žádné peníze.

elkon

Třeba ho poslala zaměstnavateli, proč se nezeptáš? Bylo by to rychlejší, než psát na poradnu.

ivzez

Proč jste si jí o potvrzení neřekl?

Kdo potvrzení neodevzdá včas, obdrží peníze až další měsíc.