teeen

Mohu vycestovat do Egypta v podmínce?

Dobrý den

Nejlepší odpověď
ivzez

egypt neexistuje, znám jenom Egypt.

O tom, co (ne)smíte v podmínce jste jistě byl poučen.

Další odpovědi
Ušel ventil

Také jsem byl v podmínce ale takový zákaz mi soudce do trestu nesdělil ani nenapsal do rozhodnutí soudu ,

Pokud vám nebylo uloženo nějaké zvláštní omezení, které by vám ukládalo, abyste se zdržoval na konkrétním místě, tak vám podmíněné odsouzení rozhodně v cestování nebrání. Pokud se ale chcete do ciziny odstěhovat trvale nebo na delší dobu, bude lepší, abyste soudu nahlásil novou adresu. V případě nějakých nejasností by se totiž mohlo stát, že soud na vás vydá mezinárodní zatykač, a to by se vám určitě nelíbilo.

Více se dočtete na http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/podmineny-trest-odneti-svobody/odcestovat-s-podminkou