Renda17

Proč mi nejde spustit notebook? Po spuštění se objeví hláška „EFI network 0 for IPv4 (68-F7–28–16–50-B3) boot failed“.

Dobrý den. Při spuštění se mi objeví checking media a poté „EFI network 0 for IPv4 (68-F7–28–16–50-B3) boot failed“.
Prosím o pomoc s řešením.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Přijde mi, že se pokouší bootovat ze sítě. Zkontroloval bych v BIOSu pořadí bootování. Primárně bych nastavil USB, sekundárně HDD. Bude to mít tu výhodu, že pouhým zasunutím bootovacího USB s nějakým přenosným systémem se ten přenosnej nabootuje, pokud nebude USB nabootuje z HDD – standardní stav. Pokud HDD v bootování už je a nenabootuje to z něj, viděl bych problém s HDD, buďto HW, nebo SW – OS, přesněji MBR.