Emilietka

Když mám referát odevzdat do středy, mohu jej tedy poslat i ve středu, nebo nejpozději v út?

Dobrý den, když mám referát odevzdat do středy, mohu jej tedy poslat i ve středu, nebo nejpozději v út? Předem děkuji :)

Odpovědi
aaabbbccc

Ano, když DO středy, tak je možnosti i ve středu :) (předtím jsem to napsala jinam, omlouvám se :D )

Pepa25

To záleží na zadavateli a způsobu odevzdání. Nevíme, jestli to máte odevzdat vytištěné na hodině nebo někam zaslat emailem … V práci a pokud o něco jde (výběrová řízení atd.) se udává i časový údaj nebo „do konce pracovní doby“ atd.

Mc Merkurion

je napsáno do středy,včetně? toť otázka…

aaabbbccc

Ano, když DO středy, tak je možnosti i ve středu :)