Dobrý den,jsem na úřadu práce necele 2 roky.Dostanu neschopenku a nemocenskou při nemoci?jak postupovat?děkuji

Neschopenka pro úřad práce?nemocenská?

Odpovědi
standa

Na nemocenské dávky nemáte nárok, bohužel !

No a protože už nemáte ani podporu v nezaměstnanosti, doporučuji, abyste se stavila na obecním úřadě v místě vašeho bydliště a zde na příslušném ´sociálním´ odboru požádala o dávky v hmotné nouzi…

GM

Na úřadu práce (necelé) 2 roky? Nechápu! Kdo vás živí?