Avatar uživatele
Julie80

Jak řešit silnou kuřačku (přítelkyni mého otce), která kouří i v noci v baráku, přestože mám 2 malé děti?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den,jak řešit silnou kuřačku (přítelkyni mého otce), která kouří i v noci v baráku? Mám 2 malé děti. Děkuji

Jde o barák v mém vlastnictví, otec má břemeno na dožití. Já s dětmi bydlím v přízemí, otec se silnou kuřačkou v patře. Omezuje tím naše práva (zdraví, pohodový spánek a vzduch). Domluva nepomáha. Moc děkuji. S pozdravem Holečková

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
peterd108

Dát jí najevo, že si nepřejes aby v domě kouřila. Pokud bude kouřit dal, vyhod ji z baráku a ať si jde bydlet jinde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne byste situaci měla řešit se svým otcem.
Bude-li na nekouření trvat i on, měla by se kuřačka přizpůsobit.

Na základě čeho ta paní bydlí ve Vašem domě?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… odhaduju, že barák na vás přepsal táta a nechal si jen břemeno užívání a vy mu teď budete kecat do toho, koho si veme na byt >>> vadí-li někomu kouření, ať se odstěhuje do svýho, ne zděděnýho …

… fajn, takže kouřením v patře omezuje tvůj zdravý spánek a vzduch ??? někteří to opravdu s těma názorama přeháněj, von jako kouř z cigarety stoupá dolů ??? … co maj říkat obyvatelé bytů v okolí a nad hospodama, když vyhnali v rámci zákazu kouření kouřit kuřáky před hospodu … bejt tou babou, tak tě poslechnu a v baráku nekouřím, ale sednu si na lavičku před barák …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Možná jestli tam nahoře mají nějaký ventilátor odsávání, jako třeba na záchodě, nebo nad sporákem, ať kouří u toho. Já jsem takhle třeba strouhal křen, když se mi s tím nechtělo ven.
„Dědo, proč máte všude doma ty nádoby s benzínem?“ „Pokúšam sa prestať fajčiť…“ (bohužel benzín taky smrdí, takže to asi nebude rada pro vás)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek