Zdm82

Dostal jsem předvolání obviněného k výslechu. Jaký bude další postup?

Dobrý den

Nejlepší odpověď
Postmaster

Vše je proces a záleží na tobě jak to dopadne

Další odpovědi
Schluker

Pokud jde skutecne o obvineni, tedy o soud, poridte si pravnika. Pokud jde o prestupek (podezreni ze spachani prestupku) zalezi na tom o co konkretne jde. V obou pripadech budete muset nejspis nekam jit, pikud se neomluvite, a budou se vas na neco ptat. Odpovidat nemusite.

hapiky

Pokud má ostrou sekeru, tak se z toho můžeš vysekat.
Pokud ne, tak krátký proces, kajdanky a následná nedobrovolná rekreace bez vycházek.

nyjono

Prevdepěpodobně máš na tom předvolání napsáno co a jak
Tedy kdy a kam se máš dostavit.
Porada s právníkem neuškodí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.