Annetwau

Nevíte, jak může dopadnout můj dnešní „průšvih“ podle popisu v doplnění?

pozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, dneska jsem udělala průšvih ve škole vzala jsem od kamaráda kameru neměla baterii a ani kartu jenom jsem s ní

mávala a kamarád říkal, že natáčíme nějaký deti šlu do řiditelny a učitelka mě tam pak zavolala a řekla že je to na dvojku z chování nikdy dřív jsem neměla ani poznámku ani jiné problémy myslíte, že do budoucna je to špatný ? :(( podle popoisu

Nejlepší odpověď
Herjulfson

Vůbec to není špatné. Každý z nás občas udělá nějaký průšvih. Máme momenty na kterév životě nejsme hrdí. To, že nad tím vůbec přemýšlíš a víš, že asi bylo něco špatně … to tě prostě posouvá dál. Teď už zbývá jen zvyknou si na to, že pokud uvělám špatné rozhodnutí, ponesu za to také následky, a to je znak dospělosti.
Z mého pohledu to byla úplná hloupost a dvojka z chování by byla zcela nepřiměřená vzhledem k okolnostem.

Další odpovědi
Rokio

Tak prostě řekni, že se jednalo jen o legraci a že kamera neměla baterii, ani kartu. Dodej, že jste nechtěli nikoho natáčet, ale prostě to měl být jen žert. Nakonec se omluv a navrhni nějaký způsob, jak své jednání odčinit.

Edison

A teď si vem, že přijdou i horší situace, kdy tě někdo nařkne z nějaký neplechy, a co ještě hůř… klidně to i někdo tak i posoudí a nikdo Ti to neodpáře. Takovej je život a asi každý si tím projde. Jde jen o to naučit se poznat, kdy má a kdy nemá smysl proti nepravosti bojovat.

Mc Merkurion

… z toho popisu tomu nerozumim ani slovo, ale jedno vim jistě >>> jestli by za takovýdle blbosti měli dávat dvojku z chování, tak kdo by pak měl za jedna ???