Eellii

Dobrý den dělám v obchodě na dvě směny,může na jedné směně pracovat muž a žena spolu sami nebo musí mít ještě třetí osob

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám žádný důvod proč by nemohli pracovat dva. Počet potřebných pracovníků na jednotlivých pracovištích se určuje množstvím práce a ne pohlavím

Další odpovědi
Ametyst

No nazdar, propaganda jede na plné obrátky. Jak snadno udělat z mužů predátory!

zjentek

Správná otázka Elí, je vidět že nejsi jen nějaká hloupá feministka a správně si uvědomuješ možné bebí do dírky. To žádná nechce, že ano, to je jasný. Takže hele, já kdysi trénoval ninjutsu takže pokud mně napíšeš o jakej jde provoz tak ti obratem odepíši čím vším je možný se tam na place predátorovi účinně ubránit. 👍