Marketka27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám doma 3 měsíční králičí samičku a jsem moc nemocna

Jelikož máme doma malou princeznu 3 měsíce a já mám vysoké teploty, jsem zahleněná a občas vykašlu i krev, bolí mě na plicích když kašlu a hlava chci se zeptat může to ode mě chytit? Nerada bych ji nakazila ale jídlo a pití jí prostě dát musím nemůže být hladem proto bych potřebovala poradit jestli se může ode mě nakazit a jak tomu zabránit a zároveň se o ní postarat děkuji moc za odpověď ❤️

Odpovědi
Dochy

Některé infekce mězidruhově přenosné jsou, jiné ne. A i ty, které přenosné jsou postihují různé organismy různě. To co u jednoho druhu je téměř smrtelné může jiný druh postihnout třeba jen v podobě slabé virózy.

Důsledek: Nedostatek informací, nelze odpovědět. Nezbývá než doufat.

Drap

Nemazlit se s ní, nekýchat na ni. Normálně jí dát žrát, pít , vyčistit a nechat jí být.

Savier

Jéé, to je moc krásná samička. Nemůže to od vás chytit, nemějte absolutně žádný strach.

Filip84

Troll.