blondýna112

Dobrý den , chtěla bych se zepatat jak moc bolí tetování ??

chtěla bych jjsi ho udělat na lopatku a dost se bojím že to bude bolet . teče u toho krve?? a jak to vůbec chodí před a po tetování ?? děkují za odpověd

Nejlepší odpověď
zzzzz

Samozřejmě to bolí! Vydržet se to dá, ale bolí to. A mám obavu, že na lopatce, to bude bolet opravdu dost. Hlavně si vyber dobrý a čistý salon. A raději nad tím ještě popřemýšlej, protože je to napořád!!! Před tetováním musíš vysadit léky, pokud něco musíš užívat např. na tlak, poraď se s lékařem. Tetování pak nějakou dobu (než se zahojí) nevystavuj slunci. A strup neškrábej. V dobrém salonu ti vše podrobně dopředu vysvětlí, včetně rizik.

Další odpovědi
michael69

Já bych řekl,že jste dokonalá už od přírody a není nutné to vylepšovat.Kdy už teda nějaký ten „obrázek“,tak takový,který jde bez problémů smazat.
P.S. Ženy,byť neodolatelně krásné,pokud mají kérku mne odpuzují. Jo bolí to. A pak to bolí finančně,když se rozhodnete to po čase sundat.Navíc zůstávají jizvy.

Moniccc

Zaleží na tom, jaký máš práh bolesti.. někoho nebolí vůbec, jiného docela dost.. ale vždy se to dá vydržet.

Michal Kole

Podle mě je tetování „blbost“ a „hazard se zdravím“.

Jsou méně „nebezpečné“ metody, např. různé „samolepky“ na tělo.

pusinka50

Já si ho nechala udělat na krční páteři a nebolelo to vůbec.

venkovan

Na lopatky to si dělám sám. A vůbec to nebolí a to to dělám horkou jehlou.
Jen ten smrad z plastu je trochu nepříjemný