Avatar uživatele
vera12

dobrý den chtěl bych se zeptat mám bouličky na krku jedná je na prav straně a druhá na levé muže to bít nador

bolule na krku
Doplňuji:

boule mám asi rok a prominte mi tu chybu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Aj,aj. Vera12, ženský avatar a „chtěl bych se zeptat?“ Mám v tom zmatek, jsi-li žena, nebo muž. Bouličky na krku mohou být také docela obyčejné uzliny. Pokud začínáš mít takovéhle starosti, je nejlepší zajít k lékaři a nechat si vysvětlit, co to vlastně v tom Tvém organizmu vlastně máš. Nebo se také dá najít si anatomii a trochu postudovat – prostě udělat to, co dnešní mladá generace svěřuje s tak velkou oblibou Odpovědím.cz a očekává, že dostane kvalifikovanou odpověď, ačkoliv zde by si ani největší šarlatán nedovolil hádat, co za bouličky to vlastně může být.
Když měl můj bratr 4 roky, tak nám usilovně líčil, že ho bolí „rozinky“. Jo, mandle byly jasné, ale rozinky se nám nepodařilo dopátrat ani po padesáti letech. Taky to asi byly nějaké bouličky. Na nádory bych zbytečně nespěchala. Tam opravdu není o co stát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

toto byla Tvá otázka nedávno, jestli máš takové potíže stále, zajdi k lékaři

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-chtela-bych-se-zeptat-jestli-by-mi-nekdo-mohl-poradit-nejaky-prirodni-pripravek-na-odhleneni-dekuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek