vera12

Dobry den chtěla bych se zeptat ,jestli by mi někdo mohl poradit nějaký přírodní přípravek na odhlenění.Děkuji

problémy sdýchacímy cestami

Nejlepší odpověď
beer

Zkus koupit v lékárně průduškový čaj (možná se jmenuje i jinak), rádi ti poradí.

Další odpovědi
Nikkol

Nám hodně pomáhá vincentka jak k inhalaci tak k pití. Jinak nejíst a nepít mléčné výrobky, to zahlenění zhoršuje.

hanulka11

hodně pomáhají eterické oleje jak při inhalaci tak do koupele i do odpařovačů –

Terryle

V obchodech se zdravým mlsáním mívají černou sekanou lékořici. Pomalu cucat. Mě odhleňuje paradoxně víc než čaje, a to i přesto, že je sladká /a sladké by prý mělo zahleňovat/.
Anebo koupit lékořicovej čaj a pít ten :o]