karkulka11

Poradíte s webklamerou ERA FullHD 1080P s mikrofonem? Více v doplnění.

mám problém s webkamerou Webkamera ERA FullHD 1080P s mikrofonem jak ji správně rozchodit na win 10 prosím pomozte mi děkuji

--

dobrý den chtěl bych proradit s webklamerou Webkamera ERA FullHD 1080P s mikrofonem mohl by mi prosím někdo pomoci ?

Odpovědi
aliendrone

Pokud W1O nemají v sobě ovladač, tak:

  1. připojit kameru k PC
  2. naistalovat ovladač z přiloženého média (popřípadě nejprve ho stáhnout z internetových stránek výrobce, pokud „placka“ není dodávána)

POZOR! Na možnost „vyhledat ovladač na internetu“ )pokud je dostupná) moc nespoléhoj, tohle se mi to prakticky VŽDY NEOSVĚDČILO.

Instalaci ovladače provést i s obslužným softem (obvykle umožňuje širší škálu využití, počínaje kalibrací přes záznam a kdoví čím ještě). Někdy bývá obslužný soft pro provoz NEZBYTNÝ.

Časem poznáš co potřebuješ a co ne, tudíž možná POZDĚJI dojde i k jeho odinstalaci – záleží jen na tvých požadavcích. Pro začátek ho ale nainstaluj (přinejmenším za účelem snadnějěšího „rozchození“ kamery)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.