black.one

dobrý den, chci se zeptat sem držitel řidičského průkazu sk. b, c. mužu řídit tedy b+e?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne.
I s „C“ můžeš řídit vozidlo s připojeným přívěsem max. 750 kg.
😉
Na „B“+„E“ si musíš dodělat to „E“.

Další odpovědi
kyselina 5

Jestli je E velká kárka, tak to se musí extra dodělávat.

cukrar

dobrý den.
Nemůžete řídit vozidla určená pro skupinu E. Ale pozor, spoustu lidí v tom má zmatek. K vozidlu „B“ můžete připojit vlek, do max. soupravy 3500Kg, Takže i vlek nad 750kg.

motorová vozidla s max. přípustnou hmotností do 3 500 kg a max. 8 místy k sezení kromě místa řidiče; smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg, … to je ta váha 4250Kg celkově…

jízdní souprava s max. přípustnou hmotností soupravy do 3 500 kg … to je osobák a vlak do celkové hmotnosti 3500Kg.

Pochopil?

mopedy a malé motocykly s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h

lukas.zmizik

ne
chtělo by to rozšíření buď alespoň b+e anebo c+e