Tina 78

Posílají se přihlášky ke studiu společně v jeden termín, a to obě najednou?

Dobry den,chci se zeptat,posilaji se prihlasky ke studiu spolecne v jeden termin obe najednou?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Ve škole vám to neřekli?

Otázka je nepřesná. Co pro vás znamená společně?

Pokud posíláte na jednu školu 2 přihlášky na dva různé obory, tak můžete poslat v jedné obálce, nebo je do školy zanést.

Pokud máte 2 přihlášky, každá je na jinou školu, tak odešlete na adresu obou škol, které máte uvedené na přihlášce,. Také můžete předat osobně.

„Pro první kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání lze podat dvě přihlášky. Pokud uchazeč podává dvě přihlášky, uvede na každé z nich také údaj o škole a oboru vzdělání, kam podává druhou přihlášku“

Termín odevzdání je do 1. března 2019.