michchce

Když jsem nahlásila svého přítele na policii, ale hned na místě jsem to stáhla, co mam dělat?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobry den, chci se zeptat nahlasila sem,svého přítele na policii a hned na miste sem to stáhla. co mam dělat?

dobry den chci se zeptat nahlasila sem sveho pritele na policii a hned na miste sem to stahla a policie v tom porad pokracovali a ted je pred soudem co mam dela kdyz to je stahle a porad pokracuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Každé nahlášení trestného činu musí policie prošetřit. Žádné stažení není možné. S tím už teď nic neuděláš, K řešení je, proč jsi ho stahovala. Mohla jsi podat křivé obvinění nebo se teď bojíš pachatele. Bylo by dobré dát policii pravdivé vysvětlení.

Další odpovědi
elkon

Ujasnit si v hlavě o co ti jde.

cukrar

.....nahlásila .. na policii, ale hned na místě jsem to stáhla, co mam dělat…
Příště více přemýšlet a před upotřebením potřepat. (hlavou)

Herjulfson

No, asi takto – jsou určité trestné činy a určité okolnosti, kdy lze trestní stíhání zahájit nebo v něm pokračovat jen se souhlasem poškozeného. Pokud poškozený souhlas nedá nebo ho později vezme zpět, trestní stíhání je tím navždy vyloučeno.

Více se dočtete na http://www.trestni-rizeni.com/do­kumenty/souhlas-poskozeneho-k-trestnimu-stihani

nyjono

Myslím, že ty bys už neměla raději dělat nic.
Naprosto souhlasím s Hladou a elkonem.