Anetajaja

Nemá někdo klíče k testům k červené knížce Maturita solutions pre-intermediate?

Dobrý den. (červená knížka ) Maturita solutions pre-intermediate. Nemá někdo k ni klíče k testům? Děkuji za odpověď.

--
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
quentos

Takhle se to určitě nejmenuje. Jestli jste před maturitou schopná napsat „3th“, rozmyslel bych si, zda chci z angličtiny vůbec maturovat.

Další odpovědi
jáára

Mám klíčů… A jsem doma, tak jeden byl správný.

Mc Merkurion

… tato otázka se zde objevuje velmi často …