miklasko

Do které skupiny souhvězdí v našich zeměpisných šířkách patří souhvězdí Panny?

Nejlepší odpověď
anonym

dám ti pouze odkaz a svůj domácí úkol si podle něj vypracuj už sám hledat na internetu snad umíš
http://astrono­mia.zcu.cz/hvez­dy/souhvezdi-vir

Další odpovědi
nguyenna

Najdi si to sám, astronomická olympiáda není od toho aby ses tady ptal.

Výbor AO

Jedná se o otázku z aktuálního ročníku Astronomické olympiády. Upozorňujeme, že Výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje.