losananas

Do kolika let jsou lidi mladí?

?? 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Do 40

Do, kdy chtějí 😁
Anketa postrádá jinou odpověď.

Další odpovědi
Drap

Do 40

Neni na to norma. Jedině lze hodnotit podle toho jak se kdo cítí a jak kdo žije. Osobně bych mohl ukázat na sedmdesátileté mladíky a na třicetileté starce.

Agneta

Do 35

MobilManiak

Do 25

I když mladí jsou dle jejich slov i sedmdesátníci, takže na přesná norma to není.

Kepler

Do 30

Nejmladší jsme ve chvíli narození, nejstarší ve chvíli smrti – je to relativní pojem.
Pokud se to vezme podle tělesné kondice sportovců, někde jsem četl, že vrcholu bývá dosahováno cca do 30 let věku.

DandeeAcer

Do 30

Šidlo

Do 40

a niektorí majú mentálne 5–10 rokov celý život

tforro

Do 30

Mišule15

Do 30