alleessa

Do kdy nejdéle mohu nahlásit na policii napadení ?

6.4. mě napadla matka a já bych to teď chtěla nahlásit
: je mi 26 let, matka byla asi psychicky rozladěná, nechtěla mi vrátit syna a následně na to napadla.

Nejlepší odpověď
ivzez

Proč chcete napadení nahlásit až čtvrt roku poté, co k němu došlo?
Pokud vím, neexistuje časové omezení pro nahlášení napadení,
ale po tak dlouhé době asi bude pro policii obtížné to vyšetřit (případné
stopy už nejspíš nebudou existovat).

Další odpovědi
Malvína

Pročtěte si.

Zdroj: http://www.po­licie.cz/clanek/pos­tup-pri-podani-trestniho-oznameni.aspx

Kryšpín

Pokud matka byla zfetovaná, nechtěla poslouchat, nedávala kapesný a další vymoženosti tak do 1 roku

alleessa

Ivzez- nevím, jak vám odpovědět římo, takto napíšu sem. Chci to nahlásit, protože je stále agresivní ( po psychické stránce) a chce mě dát k soudu ohledně syna, protože jsem po tomto s ní utla veškerý kontakt a nenahlásila jsem to hned proto, protože jsem se bála,konec konců to byla matka a mě nenapadlo ji nahlásit, protože mě nenapadlo, že mi bdue vyhrožovat a tak dále. bojím se o synovu bezpečnost a to je pro mě to nejdůležitější.

alleessa

Alleessa – Kryšpín . je mi 26 let, matka byla asi psychicky rozladěná, nechtěla mi vrátit syna a následně na to napadla. tak.