Do kdy musí učitel ohlasit změnu rozvrhu?

Dobrý den, má někdo představu, do kdy musí učitel oznámit změnu v rozvrhu?
Jedná se o střední školu a je státní..

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesně formulovaná. V jakém smyslu nahlašuje učitel změnu rozvrhu? Nedá se přesně odpovědět. – záleží na situaci, proč se tak stalo atd.

Každá změna rozvrhu má být se souhlasem vedení školy.

Podle zkušeností se změna rozvrhu ohlašuje den předem., pokud je známá nepřítomnost učitele, nebo proběhne nějaká akce a je nutné zařídit za učitele suplování.

Ale může se stát, že ráno učitel nahlásí vedení, že onemocněl, takže musí vedení školy reagovat ten den a rozvrh upravit.

Pokud učitel nahlásí žákům změnu rozvrhu, musí mít souhlas vedení, ohlásit den předem, pokud není předmět v rozvrhu.

Žák nemusí mít s sebou učebnice, pokud je k výuce potřebuje, případně sešit, ale hlavu s vědomostmi má vždy .

Takže i když máte mít třeba matematiku a mí ní budete mít třeba češtinu, je to v pořádku, jak jsem napsala, pokud se v ten něco mimořádného událo. , je třeba operativně zasáhnout, aby žáci nebyli ve třídě bez dozoru.

Další odpovědi
ivzez

O jakou změnu rozvrhu jde?

Je rozdíl mezi stálou změnou rozvrhu a náhradou některé vyučovací hodiny.

Podle mých zkušeností rozhoduje o změnách rozvrhu vedení školy
a učitel, kterého oznámením pověří, by tak měl učinit co nejdříve, nebo
v době, kterou určilo vedení.

Někdy lze změnu oznámit v dostatečném předstihu,
jindy je nutné reagovat na momentální situaci a trochu improvizovat.

Edison

To bys mohl najít ve školním řádu, ne?