msi

Do kdy mi platí nájemní smlouva?

Dobrý den, do kdy mi platí nájemní smlouva, když je její platnost od 1.12.2020 do „slovy“ na 1 rok a poté se automaticky prodlužuje o další rok. Logicky by měla platit do konce prosince 2021. Jenže když mám např. platnost od 1.1.2020 tak přeci smlouva platí do konce prosince 2021, je ot tedy tak, že má smlouva platí do konce listopadu 2021 a už započal další rok? (Ale v NOZ je psáno, že musím po tom roce bydlet v bytě minimálně 3 měsíce, aby to bylo bráno jako prodloužení)

Odpovědi
Drap

V tvé popisu je obtížné se vyznat. Zřejmě tedy platí do konce listopadu.