Klukbeznapad

Do kdy jsou výsledky výtěru z močové trubice?

Byl jsem na kožní, kde mi byl proveden výtěr, který je aktuálně v laboratoři. Budou vyšetřovat urethra aerobně. Proto se chci zeptat, jestli zde někdo nemá zkusenosti s tím, za jak dlouho jsou přístupné výsledky, protože tuto informaci jsem úplně nedostal, spíše až moc obecnou. Proto chci poprosit jak doktory, tak ty, kteří se s tímto vyšetřením na pohlavní nemoci setkali. Díky za každou SMYSLUPLNOU A LIDSKOU odpověď.

Odpovědi
elkon

To záleží na té které laboratoři. Máš ze zeptat na detaily u toho svého lékaře. Ten ví nejlépe jak to u nich chodí.

Drap

Hned po té, jak to konkrétní laboratoř vyhodnotí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.