Odpovedi18

Do čeho se vyplatí investovat peníze ?

Nejlepší odpověď
Rokio

Tato tvoje otázka by měla směřovat tvému finančnímu poradci. Pokud finančního poradce nenavštěvuješ, měl bys začít k němu chodit.

Jinak já ti nedoporučuji nákup zlata a stříbra. Naopak ti doporučuji růstové akcie a podílnictví nejméně ve dvou investićních fondech místo spořícího účtu. Jestliže jsi bohatý, zrekonstruj svoji nemovitost, nebo kup byt na hypotéku na pronájem.

Každopádně moje řady prokonzultuj s odborníkem a v případě, že máš nějaké peníze na investování, tak věnuj rozvaze co s nimi alespoň měsíc.

Další odpovědi
Kepler

Do vzdělání.

motýlemanuel

Souhlasím s tím, co píše Rokio. Ty akcie nejsou špatný nápad. Osobně si ale myslím, že než se do něčeho takového pustíš, tak je dobré na to mít nějaké základní znalosti. Jestli můžu mít jeden tip, tak docela dost užitečných informací ohledně investování se dá načerpat například na https://www.in­vestice.cz/ :)

klapalfr

Jojo, v tomto s vámi určitě souhlasím. Snad nevadí, že se také podělím, ale já nedávno narazil také na jeden velmi zajímavý investiční magazín, konkrétně tento: https://inves­titura.cz/ Tam mají také spoustu článků plných užitečných informací.

anonym

můžete se stát investorem na zonky například. Neříkám že je to ideální nástroj ale peníze se tam dají celkem rozumě zůročit (cca 6%)