Avatar uživatele
ondra07

Do čeho nejlépe investovat peníze v r. 2015?

Možná je tahle otázka tady opakovaně, ale berte na vědomí, že možnosti investic se hodně mění.. Před lety jelo zlato, teďka jede nevím co.. :)

Do čeho tedy investovat? Akcie mě neberou, nemovitosti vůbec ne, fondy taky nic moc.
Co mě zajímá, jsou spíše projekty, online projekty, kde si např. nakoupíte balíček reklam a za měsíc máte 150% výnos. (viz. AdBrook apod). Investujete tedy 20k a 10 bude zisk, to není špatné ne?

Dále mě hodně bere sázení na sport, kterému se věnuji již pár let a mám strategii, která je cca 80% úspěšná a výnosnost tam je obrovská.

Máte ještě nějaké nápady, do čeho investovat peníze? Jsem velký fanda investic, takže ocením každý nápad, sem s ním.

No a výši investice nechme nevyplněnou.. dejme tomu od 50 000-milion Kč. :D
A délka investice.. netuším.
Trochu se nudím :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Anikitos před 3116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hele Ondříčku, už máš hotové úkoly? Tak si jdi vyčistit zoubky, a šup s tebou do postýlky…:DDD

(investice jsou docela vážné téma, a kromě toho dost osobní, a snad by ses neorientoval podle „školáckých“ rad?:D)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ondra07 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Do vzdělání. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já investuji do vepřového masa. Návratnost nulová, ale to žrádlo!

I já se trochu nudím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Do zbrojního průmyslu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

162359657/0600
dík
Na profilu máš pěknej citát od Lennona a já myslel,že je tvůj.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Já bych investoval do něčeho co znám a rozumím tomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

  1. těžko radit, když nevíš kolik ani na jak dlouho
  2. sázení není investování
  3. projdi podobné odpovědi, některé jsou celkem čerstvé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

do zelí ty vole;q

ReHu se zase blejskla 🙂kognitivní disonance ?

Upravil/a: střevo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, za mě osobně je nejlepší možnost investic stále zlato. Jak v roce 2015, tak v roce 2022 nebo v roce 2023. Prostě má stálou hodnotu a jako long term investice to funguje fakt dobře. Mrkněte třeba sem https://www.in­vestice.cz/ukla­dani-do-zlata/ kde se probírá ukládání peněz do zlata. Nakoupíte a o nic dalšího se nestaráte. 🙂

Avatar uživatele
koreg

Co takhle zlato? http://www.in­vestice.cz/in­vesticni-zlato/t96/ To bude mít stále nějakou hodnotu, co myslíte?

před 2388 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek