ondra07

Do čeho nejlépe investovat peníze v r. 2015?

Možná je tahle otázka tady opakovaně, ale berte na vědomí, že možnosti investic se hodně mění.. Před lety jelo zlato, teďka jede nevím co.. :)

Do čeho tedy investovat? Akcie mě neberou, nemovitosti vůbec ne, fondy taky nic moc.
Co mě zajímá, jsou spíše projekty, online projekty, kde si např. nakoupíte balíček reklam a za měsíc máte 150% výnos. (viz. AdBrook apod). Investujete tedy 20k a 10 bude zisk, to není špatné ne?

Dále mě hodně bere sázení na sport, kterému se věnuji již pár let a mám strategii, která je cca 80% úspěšná a výnosnost tam je obrovská.

Máte ještě nějaké nápady, do čeho investovat peníze? Jsem velký fanda investic, takže ocením každý nápad, sem s ním.

No a výši investice nechme nevyplněnou.. dejme tomu od 50 000-milion Kč. :D
A délka investice.. netuším.
Trochu se nudím :)

Nejlepší odpověď
Agneta

Hele Ondříčku, už máš hotové úkoly? Tak si jdi vyčistit zoubky, a šup s tebou do postýlky…:DDD

(investice jsou docela vážné téma, a kromě toho dost osobní, a snad by ses neorientoval podle „školáckých“ rad?:D)

Další odpovědi
marci1

Do vzdělání. 🙂

anonym

Já investuji do vepřového masa. Návratnost nulová, ale to žrádlo!

I já se trochu nudím!

Lamalam

Do zbrojního průmyslu.

anonym

dík
Na profilu máš pěknej citát od Lennona a já myslel,že je tvůj.

zelí

Já bych investoval do něčeho co znám a rozumím tomu.

ReHu

  1. těžko radit, když nevíš kolik ani na jak dlouho
  2. sázení není investování
  3. projdi podobné odpovědi, některé jsou celkem čerstvé

střevo

do zelí ty vole;q

ReHu se zase blejskla 🙂kognitivní disonance ?

Michálek1245

Dobrý den, za mě osobně je nejlepší možnost investic stále zlato. Jak v roce 2015, tak v roce 2022 nebo v roce 2023. Prostě má stálou hodnotu a jako long term investice to funguje fakt dobře. Mrkněte třeba sem https://www.in­vestice.cz/ukla­dani-do-zlata/ kde se probírá ukládání peněz do zlata. Nakoupíte a o nic dalšího se nestaráte. 🙂

koreg

Co takhle zlato? http://www.in­vestice.cz/in­vesticni-zlato/t96/ To bude mít stále nějakou hodnotu, co myslíte?